LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГЛОДАЛКА ЧОВЕЧЕ НИП

110 ден

• Глодалка за нежно масирање на непцата, наменета за бебиња од 3 до 12 месеци.
• Прецизна масажа.
• 8 различни елементи за гризење.
• Ергономски облик и лесен материјал, удобен за држење.
• 0% BPA.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГЛОДАЛКА ЧОВЕЧЕ НИП

110 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!