LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГИТАРА ГОЛЕМА ДРВЕНА

2.000 ден

• Овозможете им на своите деца да ги следат своите соништа, да ги покажуваат своите способности и се повеќе да учат и да се надоградуваат.
• Гитара составена од дрво идеална за сите возрасти и љубители на музиката.
• Димензии на производот: 96x40x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 96x40x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГИТАРА ГОЛЕМА ДРВЕНА

2.000 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!