LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГАЌИЧКИ ЗА ОДВИКНУВАЊЕ ЗА 2/3 ГОДИНИ БЕЛИ

330 ден

• Гаќички за одвикнување се одличен избор за вашето дете кои ќе ви помогнат во процесот на одвикнување од пелени.
• Не пропуштаат,слободно можат да се перат рачно и машински.
• Направени се со висококвалитетен материјал.
• Гаќичките се за 2 и 3 годишна возраст.
• Димензии на производот: 20×23 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГАЌИЧКИ ЗА ОДВИКНУВАЊЕ ЗА 2/3 ГОДИНИ БЕЛИ

330 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!