LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ГАЌИ ЗА БРЕМЕНИ ЖЕНИ БЕЛИ М

380 ден

• Специјална беспрекорна поддршка за време на бременост.
• Одлична вентилација на ткаенината за двојна нега.
• Беспрекорен дизајн кој поддржува висок струк.
• Составени се од 50% памук и 50% полиестер.
• Димензии на производот:
• M: 37×30 cm.
• L: 36×36 cm.
• Димензии на пакувањето: 13x18x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ГАЌИ ЗА БРЕМЕНИ ЖЕНИ БЕЛИ М

380 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!