LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕЖ СО СРЦЕ 20ЦМ АМЕК

260 ден

• Во приказните и бајките, ежот многу често е заеднички херој, поради што е добро познат и сакан од децата. Нашиот кадифен еж има атрактивен и примамлив изглед и е изработен од висококвалитетни материјали. Направете го вашето дете многу среќно со овој сладок Еж.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 20 cm.

Нема на залиха

8810644 Категориja: Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕЖ СО СРЦЕ 20ЦМ АМЕК

260 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!