LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕЛЕН СО ШАЛ 23ЦМ

500 ден

• Пресладок плишан елен со шал – совршен подарок за мали и големи љубители на меки играчки.
• Уникатен и љубезен, готов да го украси вашиот дом.
• Димензија на производот: 23 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕЛЕН СО ШАЛ 23ЦМ

500 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!