LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДУКАТИВНА КНИГА СО ГЛОДАЛКА ФАРМ ТЕИЛС КИКАБУ

520 ден

• Мека едукативна книга безбедна за привлекување на вниманието на вашето дете.
• Производот содржи и глодалка за нежните непца на дечињата.
• Благодарение на страните кои се со различна текстура, бои и шаренило им помагаат на децата во распознавање на боите и домашните животни, координација на рацете и очите и развој на фината моторика.
• Составен од шушкав материјал и сквикер.
• Наменет за деца над 3 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДУКАТИВНА КНИГА СО ГЛОДАЛКА ФАРМ ТЕИЛС КИКАБУ

520 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!