LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЕДНОРОГ БЕЛ 46ЦМ АМЕК

1.490 ден

• Еднорозите се антички, митски суштества кои се препознатливи по својата убавина и исклучителни магични квалитети.
• Овој бел еднорог со обоена грива на Амек Toys е изработен од мек и исклучително пријатен на допир, висококвалитетен плиш.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 46 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
8840837 Категории: , Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЕДНОРОГ БЕЛ 46ЦМ АМЕК

1.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!