LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЌЕБЕ ПИНГУ ФЕМИЛИ БЕЖ 110Х140ЦМ КИКАБУ

1.390 ден

• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Направено е од 100% полиестер, дава неодолива мекост и удобност.
• Спакувано во прекрасна кутија – идеално за вашето бебе како и за подарок.
• Димензии на производот: 110×140 cm.
• Димензии на пакувањето: 45x37x10 cm.

Нема на залиха

550646 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЌЕБЕ ПИНГУ ФЕМИЛИ БЕЖ 110Х140ЦМ КИКАБУ

1.390 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!