LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЌЕБЕ ЛУКСОРИ ФАНИ ФРЕНДС БЕЖ 110/140ЦМ КИКАБУ

1.690 ден

• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Луксузно ќебе од супер мек полиестер.
• Практично пакување во кутија идеална за подарок.
• Димензии на производот: 110×140 cm.

Нема на залиха

550339 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЌЕБЕ ЛУКСОРИ ФАНИ ФРЕНДС БЕЖ 110/140ЦМ КИКАБУ

1.690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!