LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЌЕБЕ 3Д МАЧЕ КИКАБУ

650 ден

• Меко и нежно ќебе за убав и лесен сон на вашето бебе.
• Удобноста не треба да биде луксуз,особено за мало дете.Имајќи го тоа во предвид оваа слатка колекција на ќебиња е комбинација на врвен квалитет и достапност-само најдоброто е доволно за вашите најмили.
• Практично пакување во кутија идеална за подарок.
• Материјал 100% полиестер.
• Димензија на производот: 75×100 cm.
• Димензија на пакувањето: 22x15x12 cm.

Нема на залиха

550493 Категории: ,
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЌЕБЕ 3Д МАЧЕ КИКАБУ

650 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!