LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУШЕК ЗА ТРАНСПОРТНО КРЕВЕТЧЕ ВЕЛВЕТ БЕЛ КИКАБУ

1.990 ден

• Душек прилагодлив за обликот на телото.
• Содржи слој од мемориска пена и памучна хипоалергена ткаенина.
• Остранлива навлака лесна за одржување.
• Совршен за патување.
• Димензии на поизводот : 60x120x5 cm.
• Димензии на пакувањето : 61x42x18 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУШЕК ЗА ТРАНСПОРТНО КРЕВЕТЧЕ ВЕЛВЕТ БЕЛ КИКАБУ

1.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!