LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУШЕК СО ПЕРНИЧЕ ЗА КРЕВЕТЧЕ И КОРПА СИВ 80х35цм КИКАБУ

1.790 ден

• Душеци на кои децата ќе уживаат во добар сон.
• Тие се хипоалергенски, создадени од висококвалитетни материјали и со мислата за максимална удобност, бидејќи се што правиме е со љубов и грижа.
• Густа и мека пена за полнење која совршено се прилагодува на обликот на телото на бебето.
• Полнење 100% полиуретанска пена.
• Димензии на поизводот: 80×35 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУШЕК СО ПЕРНИЧЕ ЗА КРЕВЕТЧЕ И КОРПА СИВ 80х35цм КИКАБУ

1.790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!