LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУШЕК FANTASIA PLUS CLOUDS МИНТ 60х120х6цм КИКАБУ

1.890 ден

• Нежен бебешки душек покриен со шаерн памучен материјал.
• Полнење изработено од мека и густа пена за пријатен и мирен сон.
• Полнење 100 % полиуретанска пена.
• Навлака која се вади и се пере.
• Димензии на поизводот: 60x120x6cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУШЕК FANTASIA PLUS CLOUDS МИНТ 60х120х6цм КИКАБУ

1.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!