LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК CLAVIER РОКЕР КИКАБУ

5.990 ден

• Стабилен и цврст дубак.
• Наменет за деца од 6 месеци до 12kg.
• Подесување на висината во 3 позиции.
• Остранлива музичка играчка со 12 мелодии.
• Светлосни ефекти кои ќе го привлечат вниманието на вашето дете.
• Меко седиште со висок грб.
• Подлога за нозе.
• 2 ротирачки тркала за 360 степени и 2 фиксни.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 53x64x70 cm.
• dubak ,stabilen ,igracki ,melodii ,sediste ,trkalca ,kikkaboo ,onlineshop ,lococroco ,дубак ,стабилен ,играчки ,мелодии ,седиште ,тркалца ,кикабу ,онлајнпродавница ,лококроко

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550830 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

дубак

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК CLAVIER РОКЕР КИКАБУ

5.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!