LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК АВТОМОБИЛ 2 ВО 1

3.790 ден

• Тркалата се со полна гума и обвиткани со ПВЦ за да се спречат оштетувања на дрвениот под.
• Предните тркала се ротираат 360 степени, задните се фиксирани.
• Отстранлива музичка играчка со послужавник.
• Три прилагодливи нивоа на висина 40, 45, 50 со безбедностна брава.
• Лесно склопување и расклопување.
• Има звучни и светлосни ефекти.
• Наменет за деца над 6 месеци.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 72x50x52 cm.
• dubak ,stabilen ,igracki ,melodii ,sediste ,trkalca ,onlineshop ,lococroco ,дубак ,стабилен ,играчки ,мелодии ,седиште ,тркалца ,онлајнпродавница ,лококроко

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК АВТОМОБИЛ 2 ВО 1

3.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!