LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДУБАК ЏАМПЕР СО КРЕМ РАЧКА

3.590 ден

• Достапен во 3 бои ,со крем ,сина и зелена рамка и рачка.
• 3 нивоа на подесување на висината.
• Препорачана возраст за да се користи дубак џамперот 6+ месеци.
• Музичка играчка пијано на батерии и други играчки кои ќе го задржат вниманието на детенцето.
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Нема на залиха

29695 Категории: ,
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДУБАК ЏАМПЕР СО КРЕМ РАЧКА

3.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!