LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СО ГЛОДАЛКА МАЧЕ МИНТ КИКАБУ

590 ден

• Глодалка која е произведена од природен мек силикон, совршена за масажа на непцата и ублажување на болките кај дечињата.
• Мека, силиконска монистра погодна за детските непца.
• Лесно прилагодлив дрвен клип.
• Наменета за дечиња +0 месеци.
• Димензии на производот: 8x5x1 cm.
• Димензии на пакување: 18x16x2 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СО ГЛОДАЛКА МАЧЕ МИНТ КИКАБУ

590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!