LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СИВ

250 ден

• Држачот за цуцли го спречува паѓањето на цуцлата, ја одржува чиста и овозможува да му е постојано на дофат на бебето.
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Држачот е изработен од 100% памучна ткаенина.
• Лесно се закачува на бебешката облека и истата не ја оштетува.
• Дизајнот и боите се специјално направени за бебињата.
• Производот е достапен во три бои: беж, сива и праска.
• Наменет е за бебиња од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 4x1x26 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x1x27 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРЖАЧ ЗА ЦУЦЛА СИВ

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!