LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА КОЦКИ

180 ден

• Сложувалката за мали животни е дизајнирана да им помогне на децата да развијат силни вештини за решавање проблеми. Може да ја поттикне координацијата на рацете и очите, фините моторни вештини, усогласувањето на боите, идентификацијата на животните. Исто така, може да ја инспирира имагинацијата на децата, како и да го промовира нивниот физички и интелектуален развој.
• Секој блок е совршено дизајниран со големина на раце на мали деца, исто така одличен избор како играчки за патување.
• Димензии на производот: 17×5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
33742 Категориja: Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА СЛОЖУВАЛКА КОЦКИ

180 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!