LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЈЧЕ СО ГЛОДАЛКА РОЗЕВА КИКАБУ

690 ден

• Мека едукативна книга безбедна за привлекување на вниманието на вашето дете.
• Производот содржи и глодалка за нежните непца на дечињата.
• Состав: 100% полиестер.
• Димензии на производот: 18x15x3cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА ИГРАЧКА ПАЈЧЕ СО ГЛОДАЛКА РОЗЕВА КИКАБУ

690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!