LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖ СО ГЛОДАЛКА МИНТ КИКАБУ

690 ден

• Забавна и слатка дрвена играчка со глодалка. Еже кое е спремено да го запознае вашето дете и да стане најдобриот другар во следните години.
• Глодалката е од природен силикон совршен за масажа на непцата и ублажување на болките во периодот на раст на забите кај децата.
• Димензии на производот: 10x7x4 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x16x5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРВЕНА ИГРАЧКА ЕЖ СО ГЛОДАЛКА МИНТ КИКАБУ

690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!