LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДРУШТВЕНА ИГРА БИНГО

500 ден

• Производот е наменет за деца над 4 години.
• Во играта се дозволени 2+ играчи.
• Играта се состои од 90 топчиња, 48 бинго картички и бубањ каде стојат топчињата.
• Димензии на производот: 26x29x13 cm.
• Димензии на пакувањето: 28x29x11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 32469 Категорија Ознака:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДРУШТВЕНА ИГРА БИНГО

500 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!