LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО РОЗЕВ

230 ден

• Да го храните Вашето бебе со помош на овој диспанзер е многу практично и брзо! Се што треба да направите е да го истурите прашокот за храна во претходно зовриена и оладена вода.
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради. Благодарение на подвижниот капак, можете лесно да ја префрлите прашкастата храна од преградата што ја сакате во шишето.
• Диспанзерот е погоден за стерилизација, микробранова печка и машина за миење садови.
• Производот е достапен во три бои: бела, сина и розева.
• 0% BPA.
• Димензии на производот: 10×10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО РОЗЕВ

230 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!