LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО 2 ВО 1 ПЛАВ КИКАБУ

250 ден

• Максимална заштита на хранливоста на млекото.
• Диспанзерот содржи 3 прегради за складирање за предходно измерени дози млеко во прав.
• Кога ќе ја отстраните внатрешноста може да го користите како шише или пак како чинија.
• Одличен за патувања.
• Димензии на производот: 12x8x9 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО 2 ВО 1 ПЛАВ КИКАБУ

250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!