LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДИДИКАР БОБИ РОЗЕВ КИКАБУ

2.152 ден

• Оригинална и забавна самодвижечка играчка за деца. Безбедна за користење во затворен и отворен простор, на секоја површина.
• Со игра до правилен физички развој, умешност за балансирање, координација, свесност за брзина и простор.
• Без педали, без батерии, без мотор.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДИДИКАР БОБИ РОЗЕВ КИКАБУ

2.152 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!