LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДЕДО МРАЗ 27ЦМ АМЕК

480 ден

• Создадете ново празнично искуство со овој новогодишен украс.
• Дедо Мраз кој може да го поставите како декорација во новогодишното катче, или онаму каде што најмногу ви одговара.
• Димензии на производот: 27x15x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 88106603 Категорија Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДЕДО МРАЗ 27ЦМ АМЕК

480 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!