LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ДЕДО МРАЗ 22ЦМ АМЕК

390 ден

• Магичниот плишан Дедо Мраз е идеален за вашиот дом во овој празничен период.
• Неговата прекрасна изработка и весел израз го прават омилен за сите возрасти.
• Димензија на производот: 22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 8831203 Категорија Ознака:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ДЕДО МРАЗ 22ЦМ АМЕК

390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!