LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА СИЛИКОНСКА ЗА ОВОШЈЕ ЦРВЕНА

310 ден

• Овој производ е погоден за бебиња 6+ месеци со кој почнуваат да ги вкусуваат различните вкусови и воедно почнуваат да учат сами да јадат.Со силиконската цуцла сегогаш вкусуваат свежо овошје.Овошните парчиња сместени во силиконската перфорирана комора се апсорбираат и на бебето му ги даваат хранливите состојки од овошјето.Може да се чисти во стерилизатор а може и да се чисти со топла вода и сапун.
• Достапно во 3 бои: сина,црвена и розева.
• Димензии на производот: 7x13x4cm.
• Димензии на пакувањето: 13x22cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА СИЛИКОНСКА ЗА ОВОШЈЕ ЦРВЕНА

310 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!