LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЊУБОРН СИЛИКОН х2, 0-2 МЕСЕЦИ, НИП

225 ден

• Мала цуцла, ортодентски обликувана од силикон, наменета за осетливите непца во првите недели.
• Дизајнирана за удобно цицање во било која позиција.
• Дизајнирана да не прави никаков притисок и иритација на кожата.
• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.
• Пријатни, симпатични дизајни.
• 0% BPA

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА ЊУБОРН СИЛИКОН х2, 0-2 МЕСЕЦИ, НИП

225 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!