LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА НАЈТ СИЛИКОН х2, 0-6 МЕСЕЦИ, НИП

188 ден

• Осветлувањето трае долго.
• Ортодентска цуцла направена од силикон.
• Ортодентска форма за правилен и здрав развој на детето уште од самиот почеток.
• Заштитниот дел од цуцлата помага против стварање точки на притисок и иритации на кожата над делот на брадата.
• Големи вентилациони отвори за максимална заштита за осетливата бебешка кожа.
• Рамна форма на цуцлата за удобно цуцање во било која положба.
• Сладок дизајн.
• Достапна големина 1-3.
• Произведени од 0% BPA материјали.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦУЦЛА ЛАЖАЛКА НАЈТ СИЛИКОН х2, 0-6 МЕСЕЦИ, НИП

188 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!