LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЦРВЕНО ПИЛЕ 30ЦМ АМЕК

430 ден

• Омилените Аngry birds сега може да ги имате во вашите раце. Израдувајте ги вашите дечиња.
• Плишана играчка изработена од мек и пријатен на допир висококвалитетен плиш.
• Изработен од безобасни материјали.
• Може да се пере на 30°C.
• Димензии на производот: 20x26x10 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

пиле

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЦРВЕНО ПИЛЕ 30ЦМ АМЕК

430 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!