LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementony Baby ‘Electonic keys’ музичка тропка и глодалка

790 ден

• Електронски 3 клучеви за забавни активности кои овозможуваат развој на детската рачна умешност и сетила за допир.
• Меки клучеви глодалки кои помагаат за смирување на болните непца.
• Имаат светла и звуци.
• Производот е изработен од висококвалитетна пластика.
• Идеална играчка за деца над 3 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementony Baby 'Electonic keys' музичка тропка и глодалка

790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!