LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Soft Clemmy меки коцки со маче (6-36м)

840 ден

• Производот содржи 7 меки коцки во кутија маче и 1 кученце.
• Ја поттикнува креативноста, имагинацијата и сетилата.
• Има меки и гумени коцки.
• Производот е изработен од висококвалитетна пластика.
• Идеална играчка за деца од 6 месеци.
• Димензии на производот: 20х13.8х19.7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Soft Clemmy меки коцки со маче (6-36м)

840 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!