LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science Museum Build ‘Mechanics Junior’ сет коцки робот 5 во 1 (6+)

1.520 ден

• Вклучува Mechanics Junior сет коцки робот 5 во 1.
• Голема градежна лабораторија за поттикнување на креативноста и имагинацијата.
• Секој робот се движи на сосема уникатен начин.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца од 6 години.
• Димензии на производот: 30х30х7.7 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science Museum Build 'Mechanics Junior' сет коцки робот 5 во 1 (6+)

1.520 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!