LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science&Play ‘Mars Exploration’ сет експерименти живот на Марс (8+)

2.450 ден

• Вклучува Mars Exploration сет експерименти живот на Марс.
• Вселенската станица е составена од модуларни елементи.
• Со специјалниот ровер може да полета на Марс за да собере примероци од теренот и да го проучи нивниот состав.
• Прирачникот содржи многу тајни за мистериозните мисии на Марс.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 42.5х31х11 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science&Play 'Mars Exploration' сет експерименти живот на Марс (8+)

2.450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!