LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science&Play ‘Jumping Bot’ робот жаба (8+)

910 ден

• Вклучува 1 робот жаба со повеќе од 10 делови.
• Роботот скока.
• Окото е запчаник што се ротира кога скока жабата со оптички ефект.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца од 8 години.
• Димензии на производот: 27.6х6х19 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science&Play 'Jumping Bot' робот жаба (8+)

910 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!