LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Science&Play ‘Asteroids from Outer Space’ сет астероид

890 ден

• Вклучува Asteroids from Outer Space сет астероид.
• Научен комплет на НАСА за откривање на метеори и специјални вселенски возила.
• Содржи фигура астронаут, ракета, чекан и длето за откопување, лендер и еден метеорит.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца над 6 години.
• Димензии на производот: 25х21х6.5 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Science&Play 'Asteroids from Outer Space' сет астероид

890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!