LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Disney Baby Mickey музичка кукла

1.390 ден

• Производот содржи 1 мека плишана играчка бебе Мики Маус.
• Играчката е изработена од мек и кадифен материјал.
• Стомакот на играчката свети и испушта тивка музика.
• Со музиката му дава пријатно и безбедно чувство во текот на ноќта.
• Идеална играчка за деца од 3 месеци.
• Производот користи 3хLR44 батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 27.5х17.5х11 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Disney Baby Mickey музичка кукла

1.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!