LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Disney Baby Mickey мека тропка

630 ден

• Производот содржи 1 мека плишана тропалка бебе Мики.
• Има топчиња за тропање.
• Различни површини и материјали за развој.
• Производот е изработен од мек и кадифен материјал.
• Може да се пере во машина за перење.
• Идеална играчка за деца од 0 месеци.
• Димензии на производот: 15х7х22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Disney Baby Mickey мека тропка

630 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!