LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Crazy Chic сет со тетоважи и светки (6-10)

830 ден

• Вклучува Crazy Chic сет со тетоважи и светки.
• Содржи различни форми на лепливи матрици.
• Има лепило за тело и шарени светки.
• Подлога за складирање на сите додатоци.
• Идеален за деца над 6 години.
• Димензии на производот: 25х23х5.5 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Crazy Chic сет со тетоважи и светки (6-10)

830 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!