LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Crazy Chic ‘My Multicolour Pendants’ сет со накит (7+)

830 ден

• Вклучува My multicolour pendants сет со накит.
• Содржи метални синџири и прстени.
• Сетот се состои од приврзоци со разнобојни врвки , форми и големини на привезоци со светки.
• Идеален за деца над 7 години.
• Димензии на производот: 28.5х22.5х6 см.

Нема на залиха

755018757 Категории: , Достапно:
Бренд: CLEMENTONI
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Crazy Chic 'My Multicolour Pendants' сет со накит (7+)

830 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!