LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Children Puzzle ‘Paw Patrol’ сложувалка 2х20 пар (3+)

290 ден

• Вклучува сложувалки Paw Patrol.
• Содржи 40 парчиња сложувалки.
• Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
• Развој на логички и мануелни вештини.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 27х18.5 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 755024800 Категорија Ознака:
Бренд: CLEMENTONI
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Children Puzzle 'Paw Patrol' сложувалка 2х20 пар (3+)

290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!