LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘Roll & Drop’ замок со топче (10-36м)

740 ден

• Производот содржи замок во 4 нивоа и 1 топче.
• Го поттикнува развојот на рака-око и мануелни вештини.
• Се гради замок и истовремено патека за тркалање на топче.
• Производот е изработен од висококвалитетна пластика.
• Идеална играчка за деца од 10 месеци.
• Димензии на производот: 15х24х15 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'Roll & Drop' замок со топче (10-36м)

740 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!