LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby музичка тропка пингвин

590 ден

• Вклучува 1 музичка и светлосна тропалка.
• Разновидните релаксирачки звуци.
• Светлечко копче во форма на ѕвезда.
• Смешен звук кога се тресе.
• Практичен обрач за прикачување.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца од 6 месеци.
• Производот користи 3хLR44 батерии.
• Димензии на производот: 15х22х7 см.

Нема на залиха

755017331 Категории: , Достапно:
Бренд: CLEMENTONI
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby музичка тропка пингвин

590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!