LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘Little Unicorn’ тропка (6м+)

370 ден

• Вклучува тропалка во форма на еднорог.
• Шарени тропалки и гумени делови за поттикнување на никнувањето на забите.
• Идеална за развој на вашето малечко.
• Прилагодлив прстен за закачување на посакуваното место.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца од 3 месеци.
• Димензии на производот: 26х18х3 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'Little Unicorn' тропка (6м+)

370 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!