LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Baby ‘Colour Fishing’ интерактивна играчка (12-36м)

840 ден

• Производот содржи 1 брод, 1 трска и 4 мали риби.
• Трската е со магнет за лесно ловење.
• Има бродче со определени прегради со бои за селекција на рибите.
• Производот е изработен од висококвалитетна пластика.
• Идеална играчка за деца од 12 месеци.
• Димензии на производот: 19.5х24х11.5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
755017688 Категориja: Достапно: ,
Бренд: CLEMENTONI
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Baby 'Colour Fishing' интерактивна играчка (12-36м)

840 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!