LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

Clementoni Adult Puzzle ‘The Lord of the Rings’ сложувалка 1000 пар (10+)

760 ден

?Вклучува сложувалкa The Lord of the Rings.
?Содржи 1000 парчиња сложувалки.
?Произведени од рециклирани материјали кои избегнуваат загадувачи.
?Развој на логички и мануелни вештини.
?Идеален за деца над 10 години.
• Димензии на сложувалката: 70х50 см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

Clementoni Adult Puzzle 'The Lord of the Rings' сложувалка 1000 пар (10+)

760 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!