LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА ЗА УЖИНКА САВАНА 2 ВО 1 РОЗЕВА КИКАБУ

540 ден

• Можете да ја користите како чинија за ужинка или како обична чинија.
• Направена од висококвалитетни и безбедни материјали.
• Мек и силиконски капак кој ја заштитува храната од прашина.
• Интересен дизајн.
• Капацитет до 380 ml.
• Без БПА.
• Наменет за деца над 12 месеци.
• Димензии на производот: 15x10x13 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА ЗА УЖИНКА САВАНА 2 ВО 1 РОЗЕВА КИКАБУ

540 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!