LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЧИНИЈА СО ВАКУУМ РОЗЕВА

310 ден

• Лесна и практична чинија за хранење.
• Чинијата за исхрана е безбедна за бебињата.
• Вакумот на долниот дел од чинијата останува цврсто на површината на која е поставена.
• Наменето за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 23x15x5 cm.
• Димензии на производот: 14×16 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЧИНИЈА СО ВАКУУМ РОЗЕВА

310 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!